WELLNES & SPA

Posted by | No Tags | Bez kategorii | Brak komentarzy do WELLNES & SPA

Do Państwa dyspozycji w cenie pokoju oddajemy nielimitowany dostęp do:
-sauny fińskiej
-łaźni parowej
-ścieżki kneippa (Podczas spaceru ścieżką stopy są raz rozgrzewane w wodzie o temperaturze ok. 40¬-55°C przez 1¬2 minut,raz schładzane w wodzie o temperaturze 4-¬8°C przez 10-¬15 sekund. Należy wykonać6¬-10 cyklów kończąc w zimnej wodzie.Zabiegi są pomocne przy bólach głowy, migrenach, zaburzeniach krążenia nóg (tzw.zimne stopy) żylakach we wczesnym stadium, stymulują też odporność organizmu.)

 

-natrysku wrażeń (Naprzemienne strumienie wody pod natryskiem gwarantują różnorodność odczuć na całym ciele, poczynając od dużych ciepłych kropli “deszczu tropikalnego” poprzez zimny „deszcz arktyczny” lub przyjemnie schładzającą „mgłę arktyczną”. To wszystko w połączeniu z esencją zapachową oraz wrażeniami wzrokowymi jest doskonałym uzupełnieniem seansu w saunie bądź łaźni parowej.)

 

-słonecznej łąki (Po kąpieli w saunie lub łaźni parowej wskazane jest, aby odpocząć. Warto zarezerwować sobie na koniec pobytu w SPA około 20 minut na relaks i kąpiel w promieniach słonecznych. W delikatny sposób opala skórę, aktywuje wytwarzanie witaminy D, zapewnia relaks. Lampa kolagenowa dodatkowo stymuluje wytwarzanie się kolagenu w organizmie co sprzyja zdrowej regeneracji komórek)

 

-jakuzzi Sundance Spa w nowoczesnej odsłonie z innowacyjnym masażem wodnym

 

-słonecznej łąki kolagenowej
-strefy relaksu

Dodatkowo do naszej oferty zabiegowej wprowadziliśmy:
-Ceremoniał „Hammam” (masaż pianą)
-„Bukowy raj” w łaźni błotnej rasul
-oraz zabieg łaźnia błotna rasul
2-titanic-rasul-valentines-1300a-0729101422360368_spa_couplepobrane (2)zabiegi_na_cialo_2


No Comments

Leave a comment