Spa [DE]

FILOZOFIA SPA
VILLA BUKI:

Drzewa potężne, mocno zakorzenione w ziemi są obrazem siły budzącej mistyczne skojarzenia. Drzewo wyobraża oś świata – korzeniami przebija ziemię i sięga wód, na jakich ziemia się unosi, pień jest filarem naszego świata, a niebo opiera się na jego rozłożystych gałęziach.

MORZE to cudowny, zachowujący naturalną równowagę „ogród”, w którym możemy odnaleźć naszą historie. To doskonałe środowisko dla wielu organizmów, jest źródłem ogromnej ilości substancji o dobroczynnym działaniu dla zdrowia i urody. Morze daje nam wszystko, czego potrzebuje nasze ciało: sole mineralne, oligoelementy, witaminy, proteiny. Jest podstawą talasoterapii, która wykorzystuje dla celów terapeutycznych i leczniczych właściwości wody morskiej, alg, nadmorskiego powietrza i klimatu.

Takiej przestrzeni wyciszenia, piękna i relaksu dla zmęczonych codziennością zmysłów nie znajdą Państwo gdzie indziej. Unikalne, inspirowane bogactwem okalającej Nas morskiej natury oraz wspomagane energią drzew oferuje profesjonalne i kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej. Innowacyjne zabiegi oparte na skutecznych oraz nasyconych naturalną energią produktach umożliwiają nie tylko odprężenie, ale także regenerację naturalnych sił witalnych, poprawę kondycji, wyglądu i samopoczucia.

W BUKOWYM GAJU: Buk to drzewo o bardzo pozytywnej energii. Pomaga w wyciszeniu. Pozwala się uspokoić, odstresować. Poprawia zdolność koncentracji oraz pobudza krążenie. Czerpiąc z magicznej mocy drzew to, co najlepsze stworzyliśmy autorskie zabiegi, sygnowane ekstraktami z Buku oraz morskimi minerałami, które pozwolą odbyć mistyczną podróż do krainy piękna.