Wakacje 2023

Wakacje nad morzem 2023

Facebook
WhatsApp
Twitter
Email
Drukuj

Prognoza pogody na lato 2023. Jaki termin wybrać na wakacje nad polskim morzem?

Zacznijmy od pogody. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) przygotował prognozę pogodę na najbliższe miesiące: czerwiec 2023, lipiec 2023, sierpień 2023 i możemy być zachwyceni! Jeśli prognozy się potwierdzą, pogoda będzie sprzyjać, a temaperatury w lipcu i sierpniu będa powyżej normy i możemy oczekiwać temperatur powyżej 30 stopni celcjusza! Suma opadów będzie w granicach normy.
Poniżej przedstawiamy grafikę opublikowaną przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW):

prognoza czerwiec polska
prognoza lipiec polska
prognoza sierpien polska

Warto więc już zaplanować swój wypoczynek. Od czego zacząć? Wybierzmy miejscowość.

Dlaczego warto wybrać Jastrzębią Górę by spędzić wakacje nad morzem?

plaza jastrzebia gora widok z gory
Plaża w Jastrzbiej Górze (widok z góry)

Atutem Jastrzębiej Góry jest z pewnością plaża o białym piasku, a także otaczające ją naturalne wybrzeże klifowe. W najwyższym punkcie wysokość urwiska sięga 33 metrów! Był to jeden z powodów, dla którego w okresie międzywojennym wybudowano wyciąg Światowid – była to wieża z windą na plażę, która przewoziła rocznie 60 tysięcy osób. Niestety nie uchowała się do dnia dzisiejszego (na skutek erozji wieża odchyliła się o 1.5 metra w latach 70tych, po czym w latach 80tych runęła na plażę). Tuteż deptak “Promenada Światowida” prowadzący do punktu widokowego był kiedyś drogą prowadzącą do tej niezwykłej konstrukcji (Światowid na zdjęciu, zdjęcie z Pintrest). Obecnie znajduje się tam także zejście na plażę numer 24.
Klify są wspaniałym miejscem widokowym. Szczególnie warto wybrać się jednego z wieczorów, by obejrzeć zachód słońca czy to z punktu widokowego Jastrzębia Góra czy punktu widokowego na Słowackiego (na zdjeciach trasy spacerowe wzdłuż klifów).

swiatowid1972
Wyciąg Światowid
widok z trasy spacerowej jastrzebia gora
Trasa spacerowa wzdłóż klifów

W okolicy Villi Buki zejście na plażę 25 nie jest tak strome w porównaniu do drugiej części Jastrzębiej Góry. Plaże nawet w okresie wakacji nie są przepełnione – zawsze każdy znajdzie miejsce dla siebie i najbliższych.

W Jastrzębiej Górze znajduje się najbardziej na północ wysunięty punkt linii brzegowej polskiego wybrzeża – Gwiazda Północy.

obelisk gwiazdy polnocy
Gwiazda Północy w Jastrzębiej Górze

Więcej informacji o atrakcjach w Jastrzębiej Górze i okolicach w artykule: Jastrzębia Góra Atrakcje.

Wakacje nad morzem z wyżywieniem

Wybierając opcje z wyżywieniem warto zwrócić uwagę na standardy i opinie klientów o restauracji, bufecie. Często z opini klientów, jesteśmy w stanie wywnioskować, czy wybierając ośrodek z wyżywieniem możemy liczyć na najwyższą jakość usług i jedzenia, a także na urozmaicone posiłki. Opinie na poziomie 5.0 – czyli perfekcyjne – mogą wzbudzać podejrzenia sztucznych, a na poziomie 3.0 sugerować, iż wiele osób, które poświęciły czas na napisanie komentarzy było bardzo niezadwolonych. W branży gastronomicznej perfekcyjne opinie nie istnieją – każdy ma inny gust, inne oczekiwania, np.jak dane danie powinno być doprawione, przygotowane co może się wiązać z wystawieniem 4 gwiazdek zamiast 5. Dlatego warto zwrócić szczególną uwage na restauracje z opiniami powyżej 4.0.
Kolejnym aspektem na wakacjach nad morzem z wyżywieniem jest różnorodność menu w przypadku obiadokolacji. Dobre opinie, szeroki wachlarz menu dadzą nam gwarację, że zawsze znajdziemy coś dla siebie i swoich bliskich. Na przykładzie Villa Buki – śniadanie jest serwowane w postaci stołu szwedzkiego (bufetu), gdzie każdy może wybrać coś co lubi. Obiadokolacje – w naszej restauracji Bar Morski oddalonej 150m, w której do wyboru poza specjałami przygotowanymi na dany dzień znajdą Państwo również ryby,  pizzę czy pyszne pierożki (Bon 50zł na osobę na dzień). Ta różnorodność i jakość jedzenia sprawia, że podczas pobytu nasi Goście nie zdążą sie znudzić jedzeniem i będą usatysfakcjonowani z wyboru.

Bufet 1
Bufet szwedzki w Villa Buki

Co zrobić, gdy podczas wakacji nad morzem pogoda nie dopisuje?

Doskonałym wyborem są ośrodki, które zawierają dodatkowe udogodnienia, takie jak np. SPA i strefa mokra – w pochmurny dzień możemy zrelaksować się i cieszyć wypoczynkiem. W ofercie Villi Buki mamy wiele zabiegów dla Pań i Panów, a także możliwość korzystania z mokrej strefy SPA z łaźnią fińską, sauną parową, słonecznymi łączkami (zwykła i kolagenowa  ujędrniająca skórę), ścieżką Kneippa, natryskiem wrażeń z aromaterapią i hydroterapią oraz jacuzzi Sundance Spas z hydromasażem. Z tych wszystkich atrakcji można korzystać także, gdy pogoda dopisuje! 🙂 Dla osób aktywnych – strefy fitness (z urządzeniami marki Technogym: bieżnia, orbitrek i rower stacjonarny) znajduje się na dachu budynku (w zadaszonej części).

19 scaled 1 1
Strefa Fitness w Villa Buki w Jastrzębiej Górze
wstep sekcja spa dzien spa nad morzem villa buki
Spa nad morzem w Villa Buki

Wakacje nad morzem z dziećmi. Co warto odwiedzić z milusińskimi w Jastrzębiej Górze i okolicy?

Godym polecenia jest na pewno Muzeum Figur Woskowych w Jastrzębiej Górze. Szczególnie chłopcy będą chcieli zrobić sobie zdjęcie z Robertem Lewandowskim, a dziewczynki z Justinem Biberem.

Polecamy również Dom do góry nogami, park miniatur latarni morskich w Rozewiu (30 minutowy spacer od ośrodka), a także Motylarnie (więcej informacji w artykule Jastrzębia Góra Atrakcje).

W razie niepogody – atutem Villi Buki jest sala rekreacyjnej ze strefą zabaw, grami (Xbox Kinect lub Playstation), planszówkami, strefą gimnastyki, dartem i stołem do tenisa stołowego.

Sala zabaw
Sala rekreacyjna w Villa Buki

Można rownież wybrać się na wycieczkę do Aquparku w Redzie (35 minut jazdy samochodem od Jasrzębiej Góry), który będzie gwarancją świetnego dnia także dla dorosłych.

Wakacje nad morzem – nasz pakiet hotelowy

Przygotowaliśmy specjalny pakiet pobytowy dla naszych gości – 7 wspaniałych dni w naszym butikowym ośrodku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

REGULAMIN REZERWACJI


§1 Postanowienia ogólne
Regulamin określa warunki rezerwacji i najmu miejsc noclegowych oferowanych na stronie: www.villabuki.pl Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień Regulaminu. Dokonanie rezerwacji stanowi jednocześnie zawarcie umowy najmu obiektu noclegowego między: Villa Buki, Mirosław Rogowski, ul. Bukowa 7a, 84-104 Jastrzębia Góra NIP 958-004-50-52 zwanym dalej Wykonawcą , a Klientem na warunkach określonych w regulaminie i cenniku.

§2 Umowa najmu
Umowa zawarta pomiędzy Wykonawcą, a Klientem obejmuje tylko i wyłącznie wynajem pokoju wraz ze śniadaniem. Dojazd, pozostałe wyżywienie oraz organizacja czasu pobytu leżą wyłącznie w gestii Klienta. W cenę wynajmu wliczone są opłaty za media (gaz, prąd, woda). Pobierana jest opłata miejscowe (tzw. klimatyczne) zgodnie z aktualnie obowiązującymi stawkami. Wykonawca nie będzie pobierał żadnych dodatkowych opłat ponad te, które zostały wskazane na stronie internetowej oraz w niniejszym regulaminie. Wszystkie pokoje są umeblowane i w pełni wyposażone, pościel i ręczniki hotelowe bez dodatkowych opłat.

§3 Rezerwacja
Rezerwacji można dokonać poprzez system rezerwacyjny na stronie , telefonicznie pod nr 58 774 49 00 , wysyłając e-mail na adres: recepcja@villabuki.pl, oraz osobiście na terenie obiektu przy ulicy Bukowej 7 A, 84-104 Jastrzębia Góra.

W celu dokonania rezerwacji należy podać:
– datę planowanego przyjazdu oraz długość pobytu
– planowana godzinę przyjazdu
– liczbę osób w pokoju (osoby dorosłe oraz dzieci, podając ich wiek dzieci)
– imię i nazwisko
– adres zamieszkania
– numer telefonu
– adres email
– dane do faktury, jeśli będzie wymagana
Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji do klienta zostaje przesłane potwierdzenie dokonania rezerwacji wraz z danymi do wpłaty 30% wartości całości rezerwacji w celu jej zagwarantowania.

§4 Gwarancja rezerwacji
Rezerwacja może być zagwarantowana poprzez wpłatę w czasie 48 godzin od daty otrzymania potwierdzenia rezerwacji, kaucji rezerwacyjnej w wysokości 30% opłaty za całość pobytu. Rezerwacja nie potwierdzona wpłatą w ciągu 48h, zostaje automatycznie anulowana przez hotelowy system rezerwacji !

§5 Warunki anulacji
Podany termin pobytu jest wiążący dla obu stron, w przypadku skrócenia pobytu przez klienta spółka nie zwraca wpłaconych środków. Bezpłatna anulacja nie jest możliwa. W przypadku anulacji rezerwacji pobierana jest opłata w wysokości 30% wartości rezerwacji.

Płatności
Wpłat 30% wartości pobytu, należy dokonywać po zrobieniu wstępnej rezerwacji przezsystem rezerwujący na stronie internetowej lub po  telefonicznym uzgodnieniu terminu rezerwacji. W przypadku płątności przelewem należy podać uzgodniony termin rezerwacji i imię nazwisko osoby rezerwującej lub ID rezerwacji. Na wpłaty czekamy maksymalnie 2 dni robocze. Jeżeli istnieje możliwość prosimy o przesłanie dowodu wpłaty.
Konto bankowe:
46 1030 0019 0109 8530 0046 5477
Przy przelewach z kont zagranicznych:
PL46 1030 0019 0109 8530 0046 5477
BIC/Swift: CITIPL PX

W dniu przyjazdu do Villa Buki należy dokonać wpłaty pozostałej kwoty, w recepcji.REGULAMIN POBYTU

§1 Doba hotelowa
Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 dnia przyjazdu Gościa, do godziny 11:00 dnia wyjazdu. Nie wymeldowanie się z pokoju do godziny 11:00 wiąże się z poniesieniem dodatkowe opłaty w wysokości 100% wartości ostatniej doby. Wcześniejszy przyjazd: w oparciu o bieżącą dostępność pokoi istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania po konsultacji z biurem pod nr 58 774 49 00 Późniejszy wyjazd: w oparciu o bieżącą dostępność pokoi istnieje możliwość późniejszego wyjazdu za dodatkową opłatą.

§2 Meldowanie i zasady odbioru kluczy
Procedura zameldowania wymaga okazania przez Gościa dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Villa Buki zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który:

• nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu,
• znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających,
• podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył niniejszy Regulamin.

W przypadku przyjazdu większej liczby gości do zarezerwowanego pokoju, niż ta, która była zgłaszana przy dokonywaniu rezerwacji, lub przekraczającej pojemność pokoju rezerwowanego, uznana jest za złamanie warunków rezerwacji i skutkuje jej anulowaniem i utratą wcześniej wpłaconych środków przez klienta. Godziny pracy Villa Buki, ul. Bukowa 7a , 84-104 Jastrzębia Góra: codziennie w godz: 08:30 – 22:00 w pozostałych godzinach kontakt telefoniczny pod nr 601 581 585. Wydanie kart do pokoi nastąpi po uiszczeniu opłaty za cały zarezerwowany pobyt, z uwzględnieniem wcześniej wpłaconej kaucji gwarancyjnej.

Przyjazd nocny: Istnieje możliwość zameldowania po godzinie 22:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

§3 Parkowanie pojazdów
Do każdego pokoju przysługuje wyłącznie jedno miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym. Goście zobowiązani są do parkowania na miejscu wskazanym przez personel. Parking jest niestrzeżony.

§4 Wymeldowanie i zdanie kart
Zdanie karty odbywa się w recepcji Villa Buki w dniu wyjazdu w godzinach od 8:30 – 11:00. Pokoje po wyjeździe są sprawdzane przez personel obiektu, w przypadku stwierdzenia usterek, zniszczeń bądź strat w wyposażeniu pokoju, goście za powstałe szkody bądź straty w wyposażeniu zostaną dodatkowo obciążeni. Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność Villa Buki zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszta. Wszelkie roszczenia w sprawie ewentualnych zniszczeń zweryfikowanych przy odbiorze pokoju przez obsługę, będą dochodzone na drodze sądowej. W przypadku zgubienia karty do pokoju goście zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokości 30,00 zł.

§5 Cisza nocna
Goście zobowiązani są do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa, a w szczególności do przestrzegania ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00. W przypadku zgłoszonego zakłócenia spokoju Villa Buki ma prawo wezwać ochronę lub policję oraz nałożyć na Gości karę pieniężną w wysokości 1000,00 zł doliczając ją do rachunku gościa.

§6 Odpowiedzialność za pokój
Goście zobowiązani są do utrzymywania pokoju w stanie zastanym.

– W przypadku wyrządzenia szkody w pokoju Goście zobowiązani są do zapłaty
odszkodowania w pełni pokrywającego wartość poniesionych strat, najpóźniej w dniu
wyjazdu gotówką lub kartą na ręce przedstawiciela Villa Buki. Za szkody wyrządzone przez
osoby niepełnoletnie odpowiadają rodzice lub opiekunowie prawni.

– Przy każdorazowym wyjściu z obiektu Goście zobowiązani są zamknąć wszystkie okna oraz zamknąć lokal.

§7 Zakaz palenia
Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Za naruszenie tego zakazu grozi kara pieniężna w wysokości 500,00 zł, doliczana do rachunku gościa.

§8 Zmiana cen
Villa Buki zastrzega sobie prawo do zmiany cen w wybranych okresach.

§9 Zwierzęta domowe
Zwierzęta nie są akceptowane, ewentualnie po wcześniejszym uzgodnieniu z managerem obiektu. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

§10 Siły wyższe, sytuacje wyjątkowe
W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności, których skutków nie można natychmiast zlikwidować zwyczajowymi środkami, Villa Buki rezerwuje sobie prawo zaproponowania Klientowi obiektu zastępczego. Villa Buki ma prawo, w przypadku wystąpienia zjawisk mających charakter siły wyższej odstąpić od umowy. Dotyczy to również przypadków, w których bezpieczeństwo osobiste Klienta lub jego majątku, z powodów niezależnych od Villa Buki nie będzie mogło być zagwarantowane. Kwoty wpłacone przez Klienta podlegają natychmiastowemu zwrotowi, z potrąceniem kwot należnych za usługi już wyświadczone.

§11 Awarie
Villa Buki zobowiązuje się do usunięcia wszelkich usterek powstałych w pokoju bez zbędnej zwłoki, maksymalnie w ciągu 24 godzin od jej zgłoszenia, chyba, że charakter usterki decyduje o dłuższym czasie jej naprawy. Awarie powstałe z przyczyn niezależnych od Villa Buki (dostawa mediów, w tym TV oraz Internetu, awarie sprzętów znajdujących się w apartamencie) nie stanowią podstawy do rezygnacji z rezerwacji lub zmiany ceny za zarezerwowany pokój – klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za całość rezerwacji.

§12 Dane osobowe
Dane osobowe (adres e-mail) przekazywane przez Klientów będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji oraz do ewentualnego wysyłania informacji o akcjach promocyjnych Villa Buki. Dane powyższe nie zostaną przekazane ani odsprzedane żadnym podmiotom trzecim. Klient ma prawo do rezygnacji z uczestnictwa w kampaniach promocyjnych.

§13 Rozliczanie minibaru
W każdym pokoju do dyspozycji gości oddane zostają wyposażone minibary. Stan minibaru jest sprawdzany przez pokojową przy każdym serwisie. Pomiędzy serwisami Goście mają możliwość uzupełnienia minibaru na życzenie. Korzystanie z minibaru następuje na podstawie cennika zawartego w informatorze znajdującym się w pokoju. Rozliczenie minibaru następuje poprzez wypełnienie formularza i zapisanie w nim ilości wykorzystanych produktów. Stan podany przez gościa ze stanem faktycznym zostaje zweryfikowany przez pokojową i podany recepcji w momencie wymeldowania. Wszelkie niezgodności wyjaśniane i regulowane są na miejscu.

§14 Rozstrzyganie sporów
Prawem właściwym dla sporów pomiędzy właścicielem a klientem jest prawo polskie. Spory rozstrzygane będą przez sąd właściwy dla siedziby Villa Buki.

§15 Postanowienia końcowe
– Liczba osób zamieszkujących w obiekcie nie może być większa od podanej w karcie meldunkowej. W przypadku przekroczenia tej liczby Villa Buki ma prawo pobrać opłatę za każdą dodatkową osobę lub zerwać kontrakt ze skutkiem natychmiastowym bez zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.

– Prosimy o nie pozostawianie wartościowych przedmiotów w obiekcie – Villa Buki nie ponosi odpowiedzialności za ich utratę lub zniszczenie

– osoby niezameldowane w obiekcie nie mają wstępu na teren obiektu bez zgody obsługi obiektu. Regulamin określa warunki pobytu w obiekcie Villa Buki. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień Regulaminu.POLITYKA PRYWATNOŚCI


1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług oferowanych przez serwis internetowy (dalej: Serwis)

2. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych Administrator działa w oparciu o wewnętrzne procedury i zalecenia, zgodne z odpowiednimi aktami prawnymi w zakresie ochrony danych osobowych, a w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE.

3. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, iż dane osobowe są:
a. przetwarzane zgodnie z prawem;
b. zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami;
c. merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane;
d. przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

4. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez użytkowników Serwisu oraz w przypadkach, w których przepisy obowiązującego prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych.

5. Administrator przetwarza dobrowolnie podane przez użytkowników Serwisu dane osobowe, jedynie w celu: udzielania odpowiedzi na zapytania użytkowników kierowane przy użyciu formularza kontaktowego, w następującym zakresie:
a. imię i nazwisko
b. adres e-mail
c. numer telefonu

6. Dane osobowe użytkowników serwisu nie są sprzedawane ani udostępniane osobom trzecim oraz podlegają profilowaniu tj. zautomatyzowanemu przetwarzaniu w celu dokonania oceny i określenia cech osobowych lub potrzeb użytkowników.

7. Do przetwarzanych przez Administratora danych przysługuje wgląd użytkownikowi Serwisu, który je przekazał. Użytkownik ma również prawo do modyfikacji tych danych, żądania ich przekazania innemu podmiotowi oraz ograniczenia lub zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych w dowolnym momencie. W dowolnym momencie użytkownik może również cofnąć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie swoich danych oraz żądać usunięcia swoich danych osobowych z serwisu.

8. W celu wykonania swoich praw wskazanych w pkt. 8 powyżej użytkownik Serwisu powinien skontaktować się z Administratorem korzystając z tego samego adresu email lub numeru telefonu przekazanego do Serwisu, kontaktując się na adres obiektu.

9. Administrator realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
a. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzu informacje,
b. poprzez gromadzenie plików “cookies”

10. Przy pierwszej wizycie na stronie, użytkownik jest informowany o używaniu plików cookies. Pozostając na stronie użytkownik akceptuje stosowanie zwykłych plików cookies na stronie internetowej. Brak zmiany po stronie użytkowników ustawień przeglądarki jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na użycie plików „cookies”.

11. Instalacja plików „cookies” jest konieczna do prawidłowego świadczenia usług w Serwisie W plikach „cookies” znajdują się informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej, w szczególności tych wymagających autoryzacji. Użytkownik może w każdym czasie zmienić ustawienia swojej przeglądarki tak, aby pliki cookies były albo akceptowane, albo odrzucane lub tak, aby użytkownik był powiadamiany o nieumieszczaniu tych plików na swoim komputerze.

12. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików „cookies”
a. sesyjne – pozostają w przeglądarce do momentu jej wyłączenia lub wylogowania się ze strony internetowej na której zostały zamieszczone,
b. stałe – pozostają w przeglądarce internetowej urządzenia do czasu ich usunięcia przez użytkownika bądź do z góry ustalonego czasu określonego w parametrach pliku cookies.

13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych, które działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez Serwis. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się uważnie zapoznać.

14. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany w polityce prywatności serwisu, co może zostać spowodowane przez rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój Serwisu. O wszelkich zmianach będziemy informować użytkowników w sposób widoczny i zrozumiały.

Dane firmy / company details

Tawerna-Bar Morski Mirosław Rogowski
Starowiejska 57
84-230 Rumia
NIP 9580045052

pl_PL